Zhubněte s Pestrým jídelníčkem

TeroVesalainen / Pixabay

Možná jste se po několika neúspěšných dietách a všemožných pokusech o hubnutí dostali do fáze zoufalství. Diety na 14 dnů, kdy omezíte zejména sacharidy a jíte pouze dokola stejné, většinou bílkovinné potraviny, jsou úspěšné jen na chvíli.

Proteiny vám sice zaženou hlad, ale rozhodně z nich po pár dnech nebudete nadšení. Navíc tělo sacharidy a cukry potřebuje, stejně jako mozek a další orgány. Tyto drastické pokusy, mají většinou za následek jistý jojo efekt a jste zase na začátku. Možná jste se setkaly s názory, že stačí jíst zdravě a hýbat se. Ano, ale to je velmi široký a záludný pojem, pod kterým si nedokáže nikdo nic konkrétního představit.

pj-250x250-2

Na stránkách www.pestryjidelnicek.cz si můžete nechat sestavit jídelníček na míru. Po vložení vašich tělesných parametrů se vypočítá váš denní kalorický příjem. Samozřejmě se také zpracovávají informace o vašem zaměstnání (sedavé, fyzicky náročné) nebo vaše týdenní aktivity (sport, tréninky, cvičení). To vše zohlední během sestavení jídelníčku, který vám během pár minut zašlou ZDARMA na váš email. Kromě jídelníčku také budete dostávat pravidelně emaily, ohledně dalších užitečných rad z oblasti hubnutí, včetně pravidelné komunikace a online podpory s výživovými odborníky.

Pestrý jídelníček je jednou z mála společností, která nabízí jídelníčky zdarma a snaží se pomoct klientům s hubnutím v jejich začátcích. Pravidelný rozpis opravdu „jedlého“ a příjemného jídelníčku, pomůže vašemu tělu nastartovat opět proces přirozené redukce hmotnosti. Pokud se už zdravě stravujete a tato parketa vám není cizí můžete se inspirovat recepty, které také zasílají elektronicky na váš email společně s tipy na cvičení kritických partií těla.