Andropharmia Slim

Andropharmia Slim

I když už u nás tablety a přípravky na hubnutí prodává několik firem, asi před rokem a půl se v Česku objevil další prodejce a tím je firma Andropharmia, která prodává několik doplňků nejen ke stravě pro hubnutí, ale třeba také pro padání vlasů.

Andropharmia Slim Protože to je relativní novinka a není ještě mnoho uživatelek, které by přípravek Andropharmia Slim vyzkoušeli, jen těžko lze sepsat nějaké prověřené recenze. Můžeme čerpat z několika diskuzí, u kterých je jisté, že nejsou zmanipulované prodejci.

Andropharmia totiž nabízí prodejcům několika procentní provizi za prodej tablet, takže je na internetu množství stránek, které tyto přípravky od firmy Andropharmia propagují a doporučují.

Zkušenosti z diskuzí

Přestože není referencí na kapsle a tablety od Andropharmia tolik referencí, něco se dočíst můžeme. I když v některých komentářích je popisované snížení váhy, je to většinou v případěch, kdy uživatelka přípravku Andropharmia Slim zároveň změnila jídelníček a začali i cvičit.

To jsou totiž klíčové impulsy k tomu, aby vaše tělo začalo fungovat jinak a zapnulo vnitřní spalování a začalo spracovávat místo cukrů tuky z vašeho těla.

Caralluma na hubnutí

Účinnou složkou v tomto přípravku by měla být Caralluma, u níž ovšem nebyla účinnost úplně prokázaná.

Další info o tabletkách AndroPharmia Slim

http://ifarmacie.cz/nazor-na-andropharmia-slim-zkusenosti/

One Response

  1. Dagmar