Bellasin Effect [recenze]: Je to hubnoucí zázrak?

Bellasin Effect [recenze]: Je to hubnoucí zázrak?

Mnoho zralých žen se i v současnosti potýká s nepříjemnými důsledky změn metabolismu zejména ve spojitosti s nastupující menopauzou. To se často projevuje nežádoucím nárůstem hmotnosti a tukových zásob, ale i návaly horka a pocením, anebo nespavostí či většími výkyvy nálad. Proto je zde i přípravek Bellasin effect, což je doplněk stravy zaměřený na úlevu zmíněných příznaků u žen po čtyřicítce.

Bellasin effect

Potravinový doplněk Bellasin effect usnadňuje spalování tuků a snížení hmotnosti, omezuje chuť k jídlu a redukuje pocit hladu. Navíc upravuje nežádoucí změny metabolismu, omezuje projevy klimakteria, podporuje vitalitu a energii organismu a navíc přispívá k zachování dobrého stavu našich kostí.

Bellasin effect pro ženy ve středním věku a zralé ženy

Bellasin effect je speciálně zaměřený doplněk stravy na potřeby žen po čtyřicítce. Oproti Bellasinu balance obsahuje vyšší dávky zeleného čaje a guarany pro podporu efektivního spalování tuků a snížení hmotnosti, jetel a len mírní nepříjemné projevy menopauzy a vitaminy D a K přispívají našim kostem. Přípravek Bellasin 40+ zase obsahuje třeba extrakt z olivových listů.

Bellasin Effect [recenze]: Je to hubnoucí zázrak?

Hlavní přednosti produktu a účinky

  • Bellasin effect obsahuje dvojnásobné množství zeleného čaje pro efektivní hubnutí a intenzivní spalování tuků.
  • navýšený obsah guarany omezující nadměrné pocity hladu.
  • Jetel a len pomáhá u žen pro pohodový průběh menopauzy a zázvor podporuje celkovou vitalitu i energii v organizmu.
  • Vitamin D napomáhá k udržení funkce svalů a hladiny vápníku v krvi a společně s vitaminem K přispívá k zachování dobrého stavu kostí i zubů.

Hlavní složky produktu Bellasin effect

  • Zelený čaj působí jako antioxidant, přispívá ke kontrole naší tělesné hmotnosti, pomáhá udržet normální hladinu cholesterolu a cukru v krvi, příznivě také působí na metabolismus lipidů, zvyšuje koncentraci a podporuje kvalitní spánek a i přirozenou obranyschopnost
  • Guarana ženám pomáhá udržovat fyzickou a psychickou vitalitu, přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a metabolismu tuků, snižuje pocit únavy, dodává nám energii a také pomáhá tlumit pocity hladu.
  • Jetel příznivě ovlivňuje celkový menopauzální komfort a pomáhá ženám v přechodu překonávat jeho nepříjemné projevy, jako jsou návaly horka, zvýšené pocení, podrážděnost a neklid a přispívá k normálnímu stavu kostí.
  • Len u žen v klimakteriu pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost a přispívá k potřebnému pocitu komfortu i v období menopauzy.
  • Zázvor podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a činnost imunitního systému i kontrolu tělesné hmotnosti.
  • Vitaminy D a Kpak příznivě ovlivňují stav našich kostí a udržují je v dobré kondici. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, k normální hladině vápníku v krvi, udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamin K pak přispívá hlavně k udržení zdravých kostí.

Bellasin Effect [recenze]: Je to hubnoucí zázrak?

Složení produktu Bellasin effect

Zelený čaj extrakt – čajové polyfenoly 800 mg, L-karnitin tartát 100 mg, guarana extrakt – obsahuje 20 % kofeinu 80 mg, jetel červený extrakt – izoflavony 60 mg, zázvor extrakt – gingeroly 50 mg, sója extrakt – izoflavony 50 mg, len extrakt 30 mg, vitamin K2 – menachinon 150 µg – 200 % RHP (referenční hodnota příjmu), vitamin D3 – cholekalciferol 5 µg – 100 % RHP ve dvou tobolkách. Plnidlo hydrogenfosforečnan vápenatý, zpevňující látka maltodextrin, kypřící látka oxid křemičitý, protispékavá látka stearan hořečnatý, tobolka želatina, barvivo oxid titaničitý.

Dávkování přípravku

Přípravek má k dispozici kamenná i online lékárna. Doporučuje se 1 tobolka 2x denně, nejlépe ráno a v poledne společně s jídlem a neužívat přípravek večer před spaním. V upozornění se dočtete, že nemáte překračovat doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy, není určen pro děti, těhotné a kojící ženy, může jako alergen obsahovat stopy sóje a má se ukládat mimo dosah dětí.

Bellasin effect recenze, zkušenosti a diskuze

S Bellasinem effect je většina žen spokojená. Mnoho z nich píše, že díky němu shodila pár kilo a cítí se lépe. Mají více energie a nejsou tak často nemocné. Mizí neklid, pocity horka i pocení a přichází uvolnění. Ženám se po něm lépe spí a celkově jsou více v pohodě. Ženy také udávají snížený pocit hladu a chuť na sladké. Nežádoucí účinky jsou uváděny minimálně. Někdy je třeba vychytat dobu, kdy nedochází k potížím s trávením po použití a zvolit správnou kombinaci potravin. Účinky jsou jako vždy individuální a je třeba vyzkoušet, jak vám bude vyhovovat.

Scroll to Top