Chilliburner na hubnutí

chilliburner

Chilliburner je přírodní přípravek s vysoce koncentrovaným výtažkem z chilli papriček obsahujících látku zvanou kapsaicin a přispívajícím ke kontrole hmotnosti.

Patentovaná technologie ukrývá výtažek do mikrokapslí, které chrání ústní dutinu a trávicí trakt od podráždění. Účinek produktu zvyšuje inulin z čekanky, který pomáhá kontrolovat hmotnost a udržovat trávení i střevní systém v rovnováze. Hubnutí podporuje i extrakt ze zeleného čaje.

Složení

Chilliburner obsahuje rostlinné extrakty, které mají příznivý vliv na redukci hmotnosti.

  • Frutafit – 138,5 mg v 1 tabletě – inulin 90%, fruktóza, glukóza, sacharóza
  • Capsimax – 50 mg v 1 tabletě – extrakt z Papriky roční – Capsicum annum L. Cayenne pepper – kajenský pepř a sacharóza
  • Extrakt z listů zeleného čaje – 10 mg v 1 tabletě
  • Přídavné látky v tabletách – mikrokrystalická celulóza, plnidlo – 100 mg /1 tableta, rostlinný stearan hořečnatý, protispékavá látka – 1,5 mg /1 tableta

chilliburner

Dávkování

Konzumuje se 1 tableta denně, nejlépe 30 minut před snídaní. Pro zvýšení účinku můžete od třetího týdne užívání přidat druhou tabletu před obědem. Pokud si dáte 1 tabletu před cvičením, zvýšíte výdej energie, ztlumíte velký hlad a chuť na jídlo po sportovním výkonu. Tablety se polykají celé a zapíjejí dostatečným množstvím tekutiny.

Chilliburner

Chilliburner je další z přípravků na podporu hubnutí a jde o velmi oblíbený produkt. Podporuje trávení, pravidelné vyprazdňování a hubnutí, pomáhá při kontrole hmotnosti a pomáhá udržovat zdravou střevní mikroflóru. Chilliburner podpoří boj s nadbytečnými kilogramy. S úpravou jídelníčku a větším množstvím pohybu vám pomůže hubnout.

Čili papričky

Jde o plod křovitých paprik – Capsica. Chilli papriky jsou jedny z prvních domestikovaných plodin v Americe. Chilli užívali už domorodí indiáni před 7 500 lety na dochucování jídla i pro jejich léčivé účinky. Mayové jimi léčili střevní potíže, kašel, bolest zubů a nechutenství. Používali je také jako afrodisiakum. Od 15. století se rozšířily po celém světě a používají se hlavně v asijské a indické kuchyni.

Kapsaicin

Chilli neboli kapsaicin pomáhá při hubnutí. Tato hlavní účinná látka chilli papriček má vliv na spuštění procesu spalování tuků. Může pomoci s odstraněním celulitidy. Můžete přidat i vnější zábaly s extraktem z chilli. Kapsaicin stimuluje krevní oběh a pomáhá s dostatečným prokrvením celého těla. Jde o přírodní antibiotikum a antioxidant.

chilliburner

Inulin neboli vláknina

Vláknina je sama o sobě nestravitelná, ale váže na sebe v žaludku vodu a často i škodlivé látky, zvětšuje svůj objem, žaludek zaplní a to vyvolává pocit zasycení, čímž snižuje chuť k jídlu. Pomáhá od přejídání, tím i s nadváhou či obezitou.

Zelený čaj

Zelený čaj v podobě nefermentovaných lístků čajovníku obsahuje katechin ze skupiny flavonoidů a to zejména epigalokatechingalát – EGCG. Ten má preventivní protirakovinný účinek, pomáhá při kardiovaskulárních potížích a má antivirové účinky.

Další výhody přípravku

Přípravek má přírodní složení. Kombinace chilli, vlákniny a zeleného čaje je velmi lákavá. V kombinaci s úpravou životního stylu znamená přípravek pomoc při hubnutí. Při konzumaci papričky nepálí. Tableta je upravena pomocí patentované technologie tak, aby kapsaicin nedráždil ústa ani trávicí trakt. Přípravek neobsahuje žádné klasické alergeny, jako je třeba gluten a laktóza. Výrobce podrobně uvádí složení.

Doporučení

Pokud se domníváte, že dokážete zhubnout pouze prostřednictvím tabletky, asi to nepůjde. Pokud si ale stanovíte reálné cíle, přípravky na podporu trávení a kontrolu hmotnosti mají své opodstatnění. Podpora spalování a úprava vyprazdňování je velký pomocník při shazování kil. Každý reaguje na přijímané látky jinak. U někoho zabírá zelená káva, u jiného právě chilli, které hraje pozitivní roli při podpoře metabolismu. Při úpravě životosprávy přispěje k redukci hmotnosti.

Scroll to Top