Detoxikační kúra: 2 týdenní kúra s prodetoxem

Detoxikační kúra: 2 týdenní kúra s prodetoxem

Pro začátek je nezbytné si osvětlit, co to vlastně prodetox je a k čemu slouží.

Tento přípravek slouží jako doplněk stravy, který vám pomůže očistit organismus od škodlivých látek, upravit zažívání a posílit celkovou obranyschopnost těla.

Díky jedinečné kombinaci přírodních výtažků z rostlin, antioxidantů a probiotik je tato detoxikační směs ideální volbou, pokud potřebujete svému tělu odlehčit od toxinů, které se v něm během celého života usazují.

Více informací najdete na www.prodetox.cz.

Pro koho je vhodná tato detoxikační kúra?

Detoxikační kúru by měl čas od času zvážit každý z nás, jelikož následky dnešního uspěchaného života plného stresu, nezdravých jídel, večírků, zakouřených prostor a sedavých zaměstnání se promítají nejenom do našeho fyzického, ale i psychického zdraví.

Existuje mnoho způsobů, jak své tělo očistit od nevhodných odpadních látek a jedním z nich je právě prodetox. Tento přípravek obsahuje složky jako je prášek z vojtěšky, proskurníku lékařského či jilmu červeného a dále i mnoho výtažků – z kořene bodláku, z listu máty peprné, z kořene zázvoru, z fenyklových semínek a dalších čistě přírodních zdrojů.

Zapomeňte na hladovky

Užívání prodetoxu je velmi jednoduché a nemusíte se bát, že budete muset při této kůře trpět hlady (více o užívání zde). Některé detoxikační kúry totiž často doporučují striktní omezení jídelníčku, přičemž se velmi často konzumují pouze ovocné a zeleninové šťávy.

Takovýto režim je však z dlouhodobějšího hlediska nevhodný, jelikož v období pouhého pití šťáv ochuzujete své tělo o mnoho nezbytně důležitých živin.

V průběhu tohoto režimu se tak vaše tělo sice svým způsobem čistí, ale do budoucna si koledujete o nechtěný přírůstek váhy, který je způsobený velmi známým jojo efektem.

Navíc, pokud na nějaký čas rapidně omezíte sacharidové složky stravy, vaše tělo si po obnovení normálního stravování začne z důvodu zvýšené retence sodíku ukládat nadbytek vody, což je nežádoucí jev nejenom z hlediska detoxikace.

Na hladovky tedy raději zapomeňte a raději zkuste přirozenou cestu očisty organismu za pomocí pestré, zdravé a vyvážené stravy doplněné vhodnými detoxikačními složkami.

Co najdete v prodetoxe?

Právě tyto složky naleznete v prodetoxu, jehož užívání je velmi jednoduché. Stačí pouze 1-2 sáčky směsi denně, které zapijete vodou nalačno, alespoň hodinu až dvě před jídlem. Detoxikační procesy se ve vašem těle nastartují téměř hned a vy brzy na svém těle pocítíte rozdíl.

Díky obsahu hodných bakterií, neboli probiotik se vám upraví zažívání, s nímž má dnes problémy mnohem více lidí než v minulosti, ale často se o nich bohužel zdráhají mluvit.

sacky_prodetox

Probiotika pomáhají udržet rovnováhu střevní mikroflóry, což je nezbytné nejenom pro pravidelné vyprazdňování a zabránění průjmů, ale také pro posílení celkové imunity. Pokud nekonzumujete probiotika pravidelně s potravou, měli byste jejich příjem zvážit alespoň cestou doplňků stravy.

Odstraňte z těla toxiny

Pro správné udržování střevní mikroflóry je důležitá i vláknina, která je v prodetoxu přítomná hned v několika formách. Najdeme zde třeba prášek z jitrocele, jablečný pektin a guarovou gumu, které pomáhají vázat škodlivé látky a vylučovat je z těla ven. Vláknina je pro detoxikaci organismu opravdu nezbytná a mnoho lidí ji má dnes rovněž v potravě velký nedostatek.

Za další detoxikační účinky tohoto přípravku může jedinečná složka, kterou asi mnoho z nás nezná. Jedná se o Montmorillonit, česky přírodní jíl, který pracuje na podobném principu jako vláknina a pomáhá odplavovat pohlcené toxiny pryč z organismu.

Opomenout bychom neměli ani směs antioxidantů, které napomáhají v boji s volnými radikály a tím i s oxidačním stresem. Již po 14 denní kůře ucítíte, že vás jen tak něco neskolí a že jste mnohem odolnější než před započetím detoxikačního režimu. Základní antioxidační složkou je širokospektrální karotenoidová směs zvaná Caromin a dále beta-karoten, alfa-karoten, gama-karoten i další, jenž příznivě působí na naši celkovou obranyschopnost.

Moje zkušenost s prodetoxem?

Po mojí osobní zkušenosti s tímto přípravkem jsem byla opravdu mile překvapená, již po prvních třech dnech jsem cítila změnu. Především jsem pocítila mnohem lepší zažívání, a to i přesto, že jsem žádnými zažívacími obtížemi předtím netrpěla.

Po několika dalších dnech jsem cítila příliv energie, který bych vysvětlila také zdravějším jídelníčkem, který je vhodné při této kůře zařadit. To, jestli mi přípravek zvýšil obranyschopnost či nikoli asi jen tak nepoznám, ale celkově si po doužívání poslední dávky přijdu tak nějak odolnější.

prodetox 2

S celkovou úpravou rovnováhy organismu souvisí i jiné obtíže, které nás mnohdy trápí, a proto vám prodetox někdy uleví i v případech, ve kterých byste to nečekali. Můžete se například zbavit některých chronických bolestí, ekzémů nebo vyrážek.

Moji osobní zkušenost s prodetoxem hodnotím velmi kladně. Kromě toho, že tento produkt dokáže skvěle urychlit proces detoxikace, je výborným doplňkem i při hubnutí. Díky vysokému obsahu vlákniny pomáhá zabránit zbytečným chutím na sladké a nezdravé věci, které mnohdy lidi trápí nejvíce.

Pokud se bojíte, že nebudete schopni zdravý režim po dobu očisty organismu dodržovat, zkuste prodetox (zakoupíte zde), který vám nejenom pomůže celý proces urychlit, ale také vás zbaví vlčího hladu. Velkou výhodu shledávám i v jeho užívání, není nic jednoduššího než zapít jednou denně sáček směsi rozpuštěný ve vodě.

Na závěr

Až se rozhodnete pro očistu těla, zapomeňte na hladovky a striktní jednostranné diety a raději volte zdravý jídelníček, ze kterého na nějaký čas odstraníte tučná a nevhodně technologicky zpracovaná jídla.

Tento jídelníček obohaťte o prodetox – probiotika, vlákninu a antioxidanty v jednom, které pomohou celý proces očisty udělat ještě efektivnější a rychlejší.

Chci zkusit 2-týdenní kúru s prodetoxem!

Scroll to Top