Dukanova dieta

Dukanova dieta

Snad každý, kdo se v životě pokoušel zhubnout nějaké to kilo zkusil nějakou více či méně drastickou dietu. Změna stravy, ať už krátkodobá či dlouhodobá by měla k hubnutí vždy patřit a dá se říct, že bez diety to nepůjde. Je ovšem potřeba hledět na to, aby šlo o dobrou, ověřenou a také bezpečnou dietu a metodu hubnutí.

Existují různé drastické metody hubnutí, které člověku mohou omezit nutné zdroje některých prvků, případně energie. Možná jste slyšeli a o trendu v poslední době a tím je Dukanova dieta. O co vlastně jde?

Tato metoda hubnutí patří mezi diety, které k nám přišli ze zahraničí francouzského odborníka na výživu Pierra Dukana. Princip diety funguje tak, že jíte kdy chcete, ale pouze potraviny, které jsou povoleny v pravidlech této diety. Dále byste se měli vyvarovat soli a Dukanova dieta měli byste pít alespoň 1,5 litru tekutin denně.

Zkušenosti a účinky

Protože nejde o příliš snadnou metodu jakou je hubnutí pomocí přípravků, testují ji ženy v poslední době  stále častěji, vypadá to totiž, že by to opravdu mohlo fungovat. Podle diskuzí a zkušeností mnoha žen a slečen, které Dukanovu dietu vyzkoušeli to asi v některých případech opravdu funguje a pomůže vám to zbavit se pár kil. Samozřejmě to ale bez úpravy jídelníčku nepůjde.

4 Responses

  1. Nicol
  2. Marige
  3. lucik