Dukanova dieta

Dukanova dieta

Snad každý, kdo se v životě pokoušel zhubnout nějaké to kilo zkusil nějakou více či méně drastickou dietu. Změna stravy, ať už krátkodobá či dlouhodobá by měla k hubnutí vždy patřit a dá se říct, že bez diety to nepůjde. Je ovšem potřeba hledět na to, aby šlo o dobrou, ověřenou a také bezpečnou dietu a metodu hubnutí.

Existují různé drastické metody hubnutí, které člověku mohou omezit nutné zdroje některých prvků, případně energie. Možná jste slyšeli a o trendu v poslední době a tím je Dukanova dieta. O co vlastně jde?

Tato metoda hubnutí patří mezi diety, které k nám přišli ze zahraničí francouzského odborníka na výživu Pierra Dukana. Princip diety funguje tak, že jíte kdy chcete, ale pouze potraviny, které jsou povoleny v pravidlech této diety. Dále byste se měli vyvarovat soli a Dukanova dieta měli byste pít alespoň 1,5 litru tekutin denně.

Zkušenosti a účinky

Protože nejde o příliš snadnou metodu jakou je hubnutí pomocí přípravků, testují ji ženy v poslední době  stále častěji, vypadá to totiž, že by to opravdu mohlo fungovat. Podle diskuzí a zkušeností mnoha žen a slečen, které Dukanovu dietu vyzkoušeli to asi v některých případech opravdu funguje a pomůže vám to zbavit se pár kil. Samozřejmě to ale bez úpravy jídelníčku nepůjde.

4 thoughts on “Dukanova dieta”

  1. mela jsem 3 dny prvni fazi a ted jsem druhy tyden v druhe fazi. Zatim jen 3kg dole, ale třeba 11cm v pase, uplně jsem splaskla a citim se celkove lip. hlavně muzu jist kolik chci, nemam vubec hlad. ale ja rodila před 8mi měsici tak i ten pas šel tak rychle. uvidim po měsici kolik to bude, vetšinou maji holky kolem 5–7kg za mesic, tak uvidim.

  2. Máte někdo zkušenosti? Chtěla bych začít,ale na první pohled to vypadá celkem složitě Díky Katka

  3. Ahojky, já mám dneska depku. Mám skoro o půl kila víc než včera. V podstatě už 5 dní se mi váha vůbec nehejbe. Snažím se vše dodržovat jak mám. Už nevím čím to může být…:( Poradíte mi někdo? Dost mě to demotivuje, říkám si, že to na mě asi nefunguje…

  4. Lucík: Vážit se každý den je velice kontraproduktivní a to způsobilo tvoji depku. Stačí vytrvat se správným jídelníček a trochou pohybu. Zbytek už půjde samo. 🙂

Comments are closed.

Scroll to Top