Elancyl Slim Design recenze

Elancyl Slim Design intenzivní noční zeštíhlující péče neboli Caffeine Complex 3D + GP4G Night Booster je inovativní produkt při projevech celulitidy. Slouží pro intenzivní vyhlazení pomerančové kůže, zeštíhlení a zpevnění kontur.

Celulitida je fenomén, který postihuje snad každou ženu a nedá nám spát. Snažíme se ji skrýt, nějak zamaskovat, ale to nepomáhá. Přejeme si mít vyhlazenou pleť na tváři a stejně tak chceme mít hladkou pokožku bez dolíčků na těle. Proto je vhodné svěřit se do rukou odborníka v podobě francouzské značky Elancyl, která s tukovými polštářky dokáže zatočit a můžeme se zase dobře cítit ve svém těle.

Účinky produktu

Produkt má dvojitý účinek omezující tuhnutí tkání díky složce s názvem salacia. Slouží také k odbourávání tuků díky složce s názvem cekropie a kofeinu. Fyzilogickou drenáž zajišťuje břečťan společně s masáží. Zeštíhlující účinek během noci zajišťuje booster GP4G. Přípravek Elancyl Slim Design vám pomůže zmírnit příznaky celulitidy a vaše pokožka bude po jeho použití znovu pevná a hladká. Kromě toho, že redukuje celulitidu a zpevňuje pokožku, zamezuje tvorbě další celulitidy, vyhlazuje pokožku a navrací jí pružnost. Je vhodný pro každý typ pokožky.

Jak probíhala studie

Studie byla realizovaná pod dermatologickým dohledem na 52 ženách ve věku 25 až 45 let. Pak bylo po 7 nocích provedeno instrumentální měření na stehnech. Další měření obvodu stehen proběhlo po 28 nocích. Účinnost byla prokázaná testy in vitro na aktivní látce. Přípravky jsou doporučovány při výrazných váhových výkyvech, po porodu, během puberty i po pubertě, při dietách i po nich, po zhubnutí i při velkém váhovém přírůstku. Díky složení regeneruje stav pokožky.

Návod k použití

Přípravek se aplikujte každý večer podle masážní metody vyvinuté fyzioterapeutem. Vše najdete v letáku. Důkladná masáž je nezbytná pro prokrvení pokožky a účinek produktu. Přípravek aplikujte na problematické partie těla, tedy stehna, boky, hýždě a bříško. Vmasírujte jej krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček do pokožky a nechte jej řádně vstřebat. Mléko používejte pravidelně pro docílení účinku. Účinnost produktu totiž značně závisí na respektování doporučené aplikace, pravidelném používání, ale i dodržování zdravého životního stylu.

Proč Elancyl

Elancyl proti chronické celulitidě obsahuje jedinečné spojení cekropie a kofeinu, které tak má zesílený účinek na odbourávání tuků v podobě pomerančové kůže. Obsahuje výtažek z větviček jabloní, který redukuje ukládání nových tuků. Výtažek z pepře sečuánského omezuje tvorbu nových tuků a navíc zajišťuje dlouhotrvající účinek. Břečťan posiluje pružnost a pevnost pokožky, vysoce účinně stimuluje syntézu elastinových a kolagenových vláken a důsledně chrání jejich pružnost. Pomáhá fyziologické drenáži a uvolňování nadbytečné vody uložené ve tkáních.

Co můžete očekávat

Produkt přispívá k zeštíhlení křivek a k viditelnému vyhlazení celulitidy. Po jeho použití je pokožka vyhlazená, tonizovaná a pružná. Mléko má jemnou texturu, je lehce parfémované, má příjemnou vůni a velmi snadno se vstřebává. Neobsahuje parabeny, nemastí, nelepí a po aplikaci se okamžitě vstřebává, proto se můžete ihned obléknout. Přípravek preventivně účinkuje i v boji proti ochabování kůže. Během stárnutí pokožka ztrácí přirozenou elasticitu a dochází k povolování kůže. Proto je důležité zpevňovat pokožku podobnými produkty. Silný komplex látek zeštíhlí tělo a vyhladí celulitidu. Už po týdnu požívání uvidíte redukci celulitidy.

Elancyl Slim Design Intenzivní noční zeštíhlující péče

Komplex Kofein 3D se důkladně postará o tukové polštářky a celulitidu v oblasti stehen, boků i hýždí a aktivní látka GP4G účinně nastartuje spalování tuků během spánku. Z prvních výsledků se můžete radovat už po týdnu. Podle recenzí přípravek opravdu funguje. Za vyzkoušení proto rozhodně stojí.