Green Coffee – zelená káva

Kdo by nechtěl zhubnout až 5 kilogramů tuku na břichu jen během šesti týdnů – toto je podtitulek nabídky na stránce, kde si můžete zakoupit výtažek ze semen zelené kávy.

Jde o velmi podobnou stránku, jakou je web, kde si zase lze koupit tablety na hubnutí Green Coffee Bean Pure, které mají mít velmi výrazné účinky také právě při hubnutí a shazování kilogramů a tuků. Fungují ale opravdu tak, jak se na těchto stránkách dočtete?

zelená káva podvod Na první pohled vypadají tyto stránky docela přesvědčivě, obsahují nějaké zkušenosti uživatelů, fotky úspěšných lidí, kterým se podařilo zhubnout a reference celebrit.

O pravdivosti těchto tvrzení můžeme pochybovat už z toho důvodu, že podobné weby se zde objeví pravidelně vždy s nějakým novém přípravkem na hubnutí (minule byly hitem tzv. Weight Loss tablety Nuveryn).

V minulosti podobná nabídka nefungovala a lidé neměli s daným přípravkem kladné zkušenosti, právě naopak. Většinou tablety nefungovali, komunikace s firmou byla špatná a reklamace takřka nemožná. Podvedených klientů byly stovky a vypadá, že podobným případem bude i přípravek Green Coffee.

Pokud se pořádně podíváte na stránky HealthJournal, pak sami zjistíte, že zde něco nehraje. Komentáře jsou stejné, nelze je přidávat ani prohlížet další, akce s nabídkou začíná každý den znovu atd.

Hlavním důležitým důvodem, proč bychom vám ale nákup kapsí či přípravků ze Zelené kávy (Green Coffee) nedoporučili je množství negativních recenzí, zkušeností a názorů od lidí, kteří si to koupili.

Zkušenosti, reference a názory na Green Coffee produkty

Každý kdo si přečte článek se vidí jak zhubne. A toto oni chtějí, obalamutit lidi. Když se nad tím zamyslíte, tak to je uplný nesmysl,taklen rychle zhubnout. Kam by přišlo tolika tuku. Dojděte si do masny a podívejte se na 14 – 15 kg sádla nebo masa. Uvidíte ten kopec a pak uznáte, že je to nesmysl. Já když jsem si to přečetla, tak jsem si řekla, príma teď budu zase štíhlá, ale je to možné? A tak jsem začala uvažovat. Je to nesmysl. Prosím nebuďte naivní.

Jitka

 

Tablety jsem brala měsíc,nezhubla jsem ani gram,reklamovala jsem to,bylo mi řečeno že léky jsou z Polska,at přidám svoje foto,jak jsem vypadala předtím a ted,chtějí mít prý dukaz,tak jsem se na to vykašlala.Je to podvod,nevěřím tomu.

Jarmila

Tchán mě požádal abych mu tento přípravek objednal.Díky těmto názorům, jsem ho přesvědčil, že od toho ustoupil. Jsem srdečně rád. Sám cvičím celý život (50 let) mám to jako životní filozofii. Všem Vám co tu zde píšete, přeji aby jste došli svému cíli. Otázka hubnutí je pouze na Vás všichni jste schopní své tělo tvarovat, tak jak chcete.K tomu potřebujete pouze trochu pevné vůle a trochu času.Začít můžete kdykoliv.Hezký den.

Jakub

86 Responses

 1. Marie Kafková
 2. Ludmila
 3. svetlana volfova
 4. Věra Semerádová
 5. Alena
 6. Lucie
 7. hana
 8. Katka
 9. Lucie
 10. Jana
 11. Táňa
 12. Zdenka
 13. Dagi
 14. Ocami
 15. Martina
 16. Jana
 17. Jana
 18. Jana
 19. Dieter
 20. Susi
 21. Marka
 22. Cocu
 23. anette
 24. Karl
 25. VanHelden
 26. franz schnorich
 27. Jin-Jan
 28. Stanka
 29. Hana Navrátilová
 30. venca kubiček
 31. hanka
 32. Vilda
 33. Broková
 34. Lenka
 35. Broková
 36. Lenka
 37. Alena Aikoriegie
  • Mára
 38. VanHelden
 39. karla milisterferova
 40. Bureš
 41. sluníčko
 42. Lenka
 43. Hansel
  • Marcela
 44. Jirka Kratochvíl
 45. ondra
  • jana stribrnska
 46. tonda
 47. zDENÁL
 48. Samogonka
 49. Alois Vohnicky
 50. Linda
 51. Jerry
 52. kutas
 53. milan dufek
 54. Eliska Klucakova
  • jerguš
 55. vladka houtova, zavlekov
 56. drahomíra fíková
 57. michal škaloud
 58. Ivetka
 59. jana stribrnska
 60. jirka lefner
 61. Tom, Frenštát
 62. mirek šmikmátor
 63. eva baierlova
 64. emil šilhánek nezvěstice
  • anežka pavelková
 65. jan bulava, mosty u jablunkova
 66. ludvík wiercigroch, velvary
 67. roman vaculík, bystřice pod hostýnem
 68. jirka perna mníšek pod prdy
 69. jana marsalkova, ostrava
 70. helena zmeškalová
 71. IT