Herbalife dieta

herbalife

Dieta za pomoci nějakých nutričních doplňků je stále velmi oblíbená. Do každodenního jídelníčku za účelem shození nadbytečných kil lze také samozřejmě zařadit produkty Herbalife.

Problémem v době, kdy nasadíme redukční dietu, je vlastně příjem nedostatečného množství živin, zejména vitamínů a minerálů, které organismus nezbytně potřebuje pro svou správnou každodenní funkci. Koktejly a jiné produkty Herbalife ale pomohou takovým problémům zamezit a s hubnoucím procesem tak vlastně výrazně pomoci.

Hlad, který asi každého při redukční dietě dosti pronásleduje, dokáží koktejly Herbalife zahnat díky vysokému obsahu vlákniny.

Produkty Herbalife slibují zhubnout až pět kilo za měsíc, jejich koktejly mohou nahradit až dvě denní jídla (zpravidla snídani a večeři). herbalifeSvé snažení ale musíte podpořit i změnou jídelníčku, takže vynechejte pro tentokrát alkohol, nadkritické množství cukrů a tuků, mnoho škody pak mohou napáchat i slazené limonády.

Herbalife produkty a výrobky

Výrobky Herbalife byly navrženy předními lékaři a experty v oblasti zdravé výživy. Společnost, která existuje už prakticky více než tři desítky let, má v oboru velké úspěchy.

Herbalife je záruka kvality, která nezklame. Působí totiž ve více než osmdesáti zemích a disponuje milionem distributorů, kteří mají jediný úkol – brilantní zákaznický servis.
Herbalife dieta obsahuje mimo jiné multivitamínový komplex Formula 1 a 2, tabletky s vlákninou a bylinkami, ale například i velmi oblíbené a chutné proteinové tyčinky. Dalším zajímavým potravinovým doplňkem je třeba takzvaný Thermo Complete, který obsahuje spoustu kofeinu – a právě ten dodá tělu potřebnou energii.

Energetický metabolismus pak podpoří výrobek zvaný Cell Activator, jenž obsahuje vitamíny skupiny B. Díky bylinnému koncentrátu z Aloe vera, jenž prakticky neobsahuje žádné kalorie navíc, pak budete plni energie a doslova a do písmene svěží.

http://youtu.be/ss5M2-hwaeQ

Scroll to Top