KetoMix [recenze]: Pomohla tato keto dieta zhubnout, či ne?

KetoMix [recenze]: Pomohla tato keto dieta zhubnout, či ne?

KetoMix je keto dieta postavená na minimálním příjmu sacharidů a zvýšeném příjmu proteinů. Během první redukční fáze nastane po 2 až 3 dnech stav ketózy, kdy kila začnou jít dolů. Následují ještě další dvě fáze. Je tato dieta opravdu účinná?

KetoMix má několik balíčků, které obsahují určitý počet jídel na konkrétní počet dní. Ta se pak doplňují povoleným množstvím zeleniny, oříšků, semínek a dostatkem tekutin. K dispozici je pestrá řada jídel. Třeba slané omelety a polévky, anebo sladké kaše, pudinky a palačinky, koktejly bez příchutí i s různými příchutěmi, proteinové tyčinky i čokolády. Nechybí ani manuál jak pokrmy připravovat, jak dál vařit a stravovat se.

KetoMix a cena

Pokud nenakoupíte v akci, tak vás může 4 týdenní plán vyjít asi na 7 000 korun. Vaše kila však půjdou opravdu dolů a máte bez práce, vážení, počítání kalorií, nákupů, vaření a přemýšlení zajištěné jídlo na celé dny. Tento plán obsahuje 140 jídel, která můžete doplňovat povolenou zeleninou, oříšky a semínky. Jedno jídlo vás vyjde asi na 50 korun. Zvolíte si i šejkr nebo jiný dárek dle výběru.

KetoMix [recenze]: Pomohla tato keto dieta zhubnout, či ne?

Slané i sladké chutě

Zvolit si můžete i balíčky na kratší dobu za menší částky, na 1 týden, 2 i 3 týdny, ale i ochutnávkový balíček na vyzkoušení se dvěma druhy koktejlu KetoMix, sýrovou palačinkou a zeleninovou polévkou. Vše je v instantním prášku a hotové za pár minut. K tomu si můžete dokoupit další jídla z e-shopu KetoMix. Záleží na vás, zda zvolíte výhodné balíčky. Při keto dietě si zvyknete na pravidelné stravování.

Příprava jídel

Třeba zeleninovou polévku jen rozmícháte v teplé vodě. Na sýrové omeletě si pochutnáte po umíchání v šejkru a krátkém opečení na pánvičce s kapkou oleje. Teplé houstičky připravíte, když směs těsta smícháte s vodou, vytvarujete bochánky a dáte je péct při 180 °C na 15 minut do trouby. Pokud si keto jídlo vylepšíte směsí z povolené zeleniny, semínek a oříšků, může se příprava trošku protáhnout. Záleží na tom, zda zeleninu sníte v salátu syrovou, nebo ji povaříte nebo uděláte na páře.

Tip – Ketomix

❤️ Keto dieta

✅ Hubněte s ketózou
✅ Týdenní plány
✅ Pravidelné stravování
✅ Různé varianty jídla

 

Co je dobré vědět

Při dietě KetoMix počítejte s tím, že vás v první fázi pár dní může bolet hlava. Do stavu ketózy se rychle dostanete během 2 až 3 dnů. Pak začne tělo používat ketony, zlepší se vám nálada a ručička váhy se poprvé pohne směrem dolů.

Pestrost pokrmů a výživové hodnoty

Kromě rozmanitosti jednotlivých chodů jsou pro tělo i mysl důležité různé chuťové podněty. Jídla z KetoMix jsou chuťově pestrá. Můžete si třeba dát rajčatovou či zeleninovou polévku, sýrovou omeletu, banánovou nebo čokoládovou kaši a pak třeba vanilkový puding. To nejdůležitější jsou však výživové hodnoty, které jsou v jídlech KetoMix v hojné míře zastoupeny.  Nechybí bílkoviny, vitamíny, minerály i vláknina, které tělo potřebuje, aby mohlo hubnout a neztrácelo svalovou hmotu. 

KetoMix [recenze]: Pomohla tato keto dieta zhubnout, či ne?

Výhody diety KetoMix

 Lidé si KetoMix dietu chválí, protože jsou jídla chutná, pestrá a rychle připravená.  Jídlo na celý den se vám vejde do malé tašky a k přípravě vám často stačí šejkr, který je většinou součástí balíčku. Hravě jej nahradí i jiná nádoba. Většinou potřebujete jen teplou či horkou vodu. K balíčku získáte i návod, jak suroviny kombinovat a najdete v něm i celou řadu chutných receptů. Některé jsou velmi rychlé, jiné o něco pracnější, ale vaše chuťové pohárky to jistě ocení.

Zkušenosti s KetoMix

KetoMix tvoří plnohodnotné pokrmy se sníženým podílem sacharidů. Jejich konzistence je většinou kašovitá, pokud nejde o houstičky, omelety, palačinky, tyčinky či suchary. Záleží na tom, co právě vám chutná. Možná vám tak jako spoustě jiných i slané pokrmy přijdou mírně nasládlé. Pokud však nakoupíte výhodně, komplexní jídlo vás vyjde notně pod 50 korun bez nákupů a sestavování velikosti a kalorické hodnoty porcí a jídelníčku.

Kolik zhubnete, záleží na dietě, ale i na vašem metabolismu. Někdo zhubne kilo za 5 dní a jiný 3 i 5 kilogramů. Je to různé, ale opravdu tato dieta funguje. Je třeba dodržet i druhou fixovací a třetí udržovací fázi. Jakmile se dostanete na svou vysněnou váhu, je třeba změnit stravovací návyky, abyste se vyhnuli jojo efektu.

A jaká je vaše zkušenost s keto dietou KetoMix? Dejte nám vědět do komentářů!

Scroll to Top