Třicet minut k lepší kondici díky kruhovému tréninku

Najít si chvilku na cvičení je to nejlepší, co můžete pro své tělo udělat. Jedním ze způsobů, jak si vylepšit fyzičku, zpevnit svou povolenou postavu a zlepšit zdravotní stav, je contours – kruhový trénink. Za pouhých třicet minut cvičení dochází ke zpevnění postavy, rychlejšímu spalování kalorií. Stačí cvičit pravidelně 3x týdně a budete se cítit mnohem lépe. Výhodou tohoto cvičení je procvičení všech svalů a lze jej doplnit o aerobik, pilates, zumbu a další cvičení, které vás baví.


Kruhový trénink je cvičení pro všechny ženy

Díky tomu, že je Contours určeno výhradně ženám i cvičební stroje jsou vyrobeny na míru ženám. Cvičení probíhá na principu výměny stanovišť po 45 sekundách. Cvičení je tak svižné a nečekáte až bude volný stroj jako v klasickém fitcentru.

Díky cvičení se seznámite s novými lidmi, naučíte se držet lépe rovná záda, pravidelné stravě a změníte svůj životní styl k lepšímu. Trenérka vám připraví cvičení na míru s ohledem na aktuální zdravotní stav i fyzickou kondici. Kruhové cvičení je pro všechny věkové kategorie žen, nevadí, pokud nemáte žádnou zkušenost s fitcentrem a cvičením vůbec.

Contours není klasické fitness
Nečekejte klasické fitcentrum. Cvičí zde výhradně ženy a trenérem je také pouze žena, která vám bude rozumět nejlépe. Cvičí se v kruhu ve svižnějším tempu. Nehrozí tak, že by vás cvičení nudilo. Contours vám umožní zlepšit svou postavu snadněji než u jiných cvičení. Stačí cvičit třicet minut nebo dle potřeby, ale pravidelně. Vyzkoušejte si cvičení na 7 dní zdarma a navíc lze vyzkoušet další cvičení, například břišní tance, power jógu. Je to naprosto nezávazné, stačí si domluvit první schůzku s trenérkou, která se vám maximálně věnuje.

Udělejte něco pro sebe a svou postavu. Zvedněte své sebevědomí a přijďte cvičit. Contours je revolučním cvičením, které vám pomůže změnit život. Vezměte kamarádku a vyzkoušejte si první týden bezplatně. Teprve poté se rozhodnete pro členství, které je za velmi příznivé ceny a kdykoliv si jej můžete podle potřeby přerušit.

Změňtě svou postavu za pár týdnů

Efektivním cvičením za pomoci certifikované trenérky získáte více, než jen pevnou postavu, ale také lepší zdravotní stav. Můžete se v budoucnu vyhnout nemocem srdce, cukrovce a dalším vleklým a nepříjemným chorobám. Zažijte cvičení jinak oproti klasickým tréninkovým metodám ve fitness centrech, kde vám může být nepříjemný velký počet lidí, neustálé čekání na stroje. Hubnutí nebylo nikdy jednodušší a zábavnější.

Pro ty, kdo navštíví kurz kruhového cvičení poprvé to bude jistě příjemné překvapení i změna. Příjemné prostředí, certifikované trenérky a stroje uzpůsobené výhradně pro ženské tělo vám cvičení zjednoduší a zamilujete si ho.