Výživové poradenství Svět zdraví vs Naturhouse

naturhouse-300x139

Pokud si nevíte rady, jak zhubnout přebytečná kila, nebo se dílo pro změnu vůbec nedaří, je nejvyšší čas povolat do zbraně odborníky. Výživový poradce Vám pomůže s nastartováním Vašeho metabolismu a hubnutí bude rázem o dost snadnější, a to i díky jeho silné psychické podpoře, která je v takové věci velmi důležitá.

Mezi prověřené společnosti v ohledu výživového poradenství, které mají za sebou tisíce spokojených a podstatně štíhlejších zákazníků, patří i Svět zdraví a Naturhouse.

Výživové poradenství ve Světě zdraví patří k nejlepším v republice, úspěšně zde působí již více než čtyři roky. Navštívit totiž můžete jednu z hned třiapadesáti poboček (celkem pro Svět zdraví pracuje více než sto vyškolených specialistů), takže je vcelku jedno, odkud vlastně jste.

Pokud máte zájem, nejdříve se telefonicky zeptejte na infolince úplně na vše, co by Vás mohlo jen zajímat. Neradi voláte? Nevadí, k dispozici je i praktický online chat.

Svět zdraví pečlivě zanalyzuje všechno, co je třeba – pH Vašeho organismu, fyzické a psychické dispozice, ale i například krevní obraz.

Díky tomuto komplexnímu přístupu bude moci být doporučení odborníků co nejpřesnější – a o to tu přeci jde především. Na webové prezentaci této společnosti se můžete inspirovat i několika chutnými a zdravými recepty, které vnesou do každé kuchyně mnoho nových nápadů.

Společnost Naturhouse pak nabízí možnost úvodní konzultace zdarma, vyzkoušet si můžete i praktickou kalkulačku BMI, kde se naturhouse-300x139dozvíte něco více o tom, kolik kilo by bylo dobré shodit, odebírat pak můžete i časopis vydávaný touto společností.

Dva tisíce poboček, čtyři miliony klientů a dvacet let působení v hned čtyřiceti světových zemích.

To je jistě dobrá prezentace na úvod, navíc můžete využít i infolinku nebo praktický online chat, stejně jako v případě Světa zdraví a zeptat se na cokoliv potřebujete.

One Response