Dárek pro aktivní rodiče i děti? Chytré hodinky!

Chystáte se s dětmi strávit pěkné dny na výletech? Plánujete vyrazit do hor, k rybníku, do lesa, na túru? Určitě oceníte pomocníka, který bude monitorovat pohyb dětí a vy budete mít jistotu, že se vám neztratí.

Pěkné počasí láká k výletům. Mnoho rodičů tak s dětmi vyráží na rodinný výlet za památkami, čerstvým vzduchem a poznáním. Vyrazit takhle někam s dětmi může být o nervy. Máte „oči na stopkách“, snažíte se je neztratit z dohledu.

Děti jsou ale neposedné a stačí kratičký okamžik. Schovají se vám za strom, sednou si do trávy a pozorují berušku, … Než se nadějete, nikde potomka nevidíte. Co teď?

Hlavně nepanikařte. Zachovejte chladnou hlavu, zkuste na ně zavolat, vrátit se o pár kroků zpět. Nebo buďte chytří a za vysvědčení jim pořiďte chytré hodinky Gator.

GPS, WiFi, GSM i GPRS

Ty v sobě mají implementovaný chip pro GPS lokaci a WiFi lokaci. Díky nim vždycky dokáží určit polohu, kde se jejich majitel nachází. Tedy pokud je má na ruce.

Kromě toho v sobě mají zabudovanou GSM/GPRS technologii, s jejíž pomocí pošlou informaci o poloze na mobilní telefon rodičů.

Pro koho jsou hodinky vhodné?

Zejména pro děti ve věku 3 až cca 12 let, které se sami přemisťují do školy, na kroužek, ke kamarádům a domů. Využijete je i při dovolené nebo návštěvě místa, kde je mnoho lidí a snadno se tam můžete navzájem ztratit ze zřetele.

Své místo mají i na rukou seniorů. Pomohou včas přivolat pomoc v případě nouze osobám s onemocněním oběhového a dýchacího ústrojí. Jsou určeny i pro seniory s Alzheimerovou chorobou, aby je bylo možné lehce najít, když odejdou na procházku a zapomenou cestu domů.

 

Proč právě hodinky Gator?

  • Kromě GPS využívají k lokalizaci dalších technologií. Díky tomu je lokace poměrně přesná, a to i v budovách a místech bez GPS signálu.
  • Ovládání je jednoduché, zvládnou to i malé děti. Možná budete překvapeni, jak rychle se s nimi naučí zacházet.
  • Hodinky jsou připraveny k používání. Stačí do nich vložit sim kartu s aktivním voláním a datovým tarifem.
  • Fungují v Čechách i zahraničí
  • Aplikace k jejich ovládání je k dispozici v češtině. Zdarma.
  • Bezpečností funkce jako SOS tlačítko nebo Safety zone chrání vaše dítě.

Jak hodinky fungují?

Na výběr máte ze tří variant. Kdo skrz ně chce spíš volat, postačí mu model Gator 1. K lokaci využívají jen GPS, proto vám nesdělí přesnou polohu, pokud se budou nacházet v budově nebo místě bez GPS signálu.

Gator 2 k lokaci využívají GPS, GSM, AGPS a WIFI. Poměrně přesně udají polohu i uvnitř domu.  Disponují budíkem, analogovým a digitálním ciferníkem, lepší výdrží baterie a posíláním hlasových zpráv.

Model Gator 3 je hodně podobný modelu číslo dva, navíc má třeba dotykový dispej, senzor sundání z ruky a textové zprávy.

Je jen na vás, jakému modelu dáte přednost. Jedno je ale jisté. Budete o dost klidnější.