eSlim [recenze]: Sníží se vám po těchto tabletách hmotnost?

eSlim [recenze]: Sníží se vám po těchto tabletách hmotnost?

Chcete už konečně a účinně zhubnout bez zbytečných drastických diet a hodin cvičení? Kolikrát už jste podobnou reklamu slyšeli? Dnes už je vám však jasné, že bez zdravého životního stylu a dostatečného pohybu kila sama dolů rozhodně nepůjdou. Na trhu však dnes již naštěstí existují hubnoucí přípravky od eSlim, které vám slibují

Tyto tabletky samo o sobě zázračné nejsou, ale pokud dostatečně upravíte svůj jídelníček a přidáte trochu více pohybu do každého dne, pomohou vám nastartovat váš metabolismus na maximum.

Co je to eSlim?

Tabletky eSlim jsou přírodní přípravky stravy pro všechny, kteří chtějí shodit přebytečná kila a celkově zlepšit svůj zdravotní stav. Velmi často může za zhoršené zdraví špatná životospráva a kila na víc. Tento produkt se vyrábí ve Velké Británii a má podobu malých tablet, které mají čistě 100 % přírodní složení. eSlim [recenze]: Sníží se vám po těchto tabletách hmotnost?

Tableta tedy neobsahuje žádné chemikálie a škodlivé látky, ale najdete v ní například výtažky z hořkého pomeranče, L-Karnitin, kofein, guaranu, zelený čaj, chilli nebo vitamín C. Každá látka zde má své zastoupení a hraje tu důležitou roli. Tak například výtažky z pomeranče pomáhají zrychlovat metabolismus, čímž dochází k rychlejšímu spalování tuků. L-Karnitin pomáhá snižovat hmotnost a guarana má povzbuzující účinky, které oceníte zejména při fyzickém výkonu. Dokáže totiž tělu dodat tolik potřebnou energii. Zelený čaj a kofein obsahují řadu antioxidantů, zrychlují metabolismus a také přispívají ke vzniku energie, která vzniká z trávení, čímž také dochází k rychlejšímu hubnutí. Obsažený vitamín C má pak další řadu blahodárných účinků na lidský organismus, proto je zde také zastoupen. Podobné složení mají i jiné doplňky stravy, které podporují hubnutí jako je například Advance Garsin nebo Bellastin Effect.

eSlim [recenze]: Sníží se vám po těchto tabletách hmotnost?

eSlim – snížení chuti k jídlu a rychlejší spalování tuků

eSlim přináší silný účinek v oblasti hubnutí. Sám o sobě vám sice nepomůže zhubnout, ale pokud budete dělat něco pro své hubnutí, může vám vaší cestu za štíhlou linií dost usnadnit. Pokud se tedy chystáte na hubnutí, neváhejte ho vyzkoušet!

Doporučujeme

ℹDoporučujeme nakoupit na ověřených stránkách prostřednictvím tlačítka výše.

Jaké jsou účinky tablet?

Vědecké studie prováděné na těchto tabletách dokazují, že došlo ke

  • 85 % snížení chuti k jídlu a na sladké
  • 80 % zrychlení metabolismu
  • 75 % rychlejšímu spalování
  • 85 % pozitivnímu vlivu na snížení hmotnosti

Dávkování tablet je také velmi jednoduché. Doporučená denní dávka jsou 2 tabletky ráno a 2 tablety před fyzickou aktivitou během dne. Produkt můžete užívat i dlouhodobě, ideálně 3-4 měsíce, abyste zaznamenali optimální efekt.

Žádné vedlejší efekty?

Jelikož je produkt 100 % přírodní, nemají tablety žádné vedlejší účinky. Je doporučen pro osoby starší 18 let a není vhodný pro osoby trpícími srdečně-cévními onemocněními. Vhodný není ani pro těhotné a kojící ženy.

Kolik to stojí?

Jedno balení 60 tablet stojí 899 Kč. Výhodněji balení zakoupíte, pokud si jich koupíte rovnou 2 a více. Například 3 balení stojí 2697 Kč a 5 balení těchto tablet je za 6293 Kč. Jednotlivá balení však můžete na jejich webových stránkách zakoupit až s 47 % slevou a od koupi 5 balení máte dopravu zdarma.

ℹDoporučujeme nakoupit na ověřených stránkách prostřednictvím tlačítka výše.

Scroll to Top