Jaké prášky na hubnutí jsou vhodné pro muže

Jaké prášky na hubnutí jsou vhodné pro muže

Všechny nejlepší přípravky a prášky na hubnutí vám seřazujeme podle účinnosti. Obsahují přírodní složky, které jsou vědecky prověřené a pomáhají s hubnutím. Podívejte se, jaké existují produkty a se kterými z nich měli uživatelé nejlepší výsledky. Výsledky ale nelze garantovat a mohou se lišit individuálně u každého člověka. Proto vám nezbývá, než si je vyzkoušet.

Keto Actives

U produktu Keto Actives jsou hlavními přírodními složkami kyselina linoleová, kofein, výtažek z kořene vitánie snodárné, kmínu, máty rolní, Acalypha indica a zrnek zelené kávy. Několik vědeckých studií dokládá, že vám prášky pomohou za týden zhubnout o 2 až 3 kg. Dostanou vás rychle do režimu spalování tuků – do ketózy. Podle recenzí se některým lidem podařilo za 5 týdnů zhubnout 5 až 15 kg.

Jaké prášky na hubnutí jsou vhodné pro muže

Fast Burn Extreme

I tyto prášky na hubnutí vám pomohou zhubnout rychle. Obsahují asi účinné přírodní složky na hubnutí, tedy výtažek z kopřivy indické, zeleného čaje, divokého pomeranče, papriky a garcinie kambodžské, kofein, vitamin B6 a chrom. I zde výrobce avizuje, že vědecké studie ukazují, že Fast Burn Extreme pomáhá s hubnutím. Mnoha lidem se podařilo zhubnout 5 až 12 kg za 5 týdnů.

Piperinox

Prášky Piperinox obsahují aktivní složky pro rychlé a účinné hubnutí a výrobce uvádí vědecky ověřenou účinnost. Piperinox obsahuje BioPerine, chrom, výtažek ze skořice, kořene zázvoru, divokého pomeranče, papriky, semen guarani. BioPerine je patentovaná, aktivní složka z pepřovníku pro zrychlení metabolismu. Mnoha uživatelům se podařilo zhubnout 5 až 10 kg za 5 týdnů.

Green Barley Plus

Tablety Green Barley Plus jsou opět s přírodním složením. Obsahují mladý ječmen, který pomáhá se snížením pocitu hladu, chuti k jídlu a zlepšuje trávení. Dále garcinii kambodžskou, která potlačuje chuť k jídlu. Tu obsahují ve větším množství, než konkurenční produkty. Výsledky jsou opět ověřeny v nejrůznějších studiích. Podle recenzí uživatelů se některým z nich podařilo za 5 týdnů zhubnout 4 až 9 kg.

Green Tea Extreme

Vyzkoušet můžete i Green Tea Extreme, tedy extrakt zeleného čaje. Obsahuje kofein a plno antioxidantů. Tyto aktivní látky pomáhají zrychlit metabolismus. Produkt je unikátní množstvím obsaženého extraktu zeleného čaje oproti konkurenčním produktům. Seženete ho třeba na Amazonu, kde je nejvyšší kvalita a dávkování. Uživatelům se podařilo za 5 týdnů zhubnout 2 až 6 kg.

citlivost alergie kofein

RIP BURNER

Prášky na hubnutí od GERMAN ELITE NUTRITION s názvem Rip & Burner Matrix někdy nazývané Perfect Burn obsahují výtažek ze zeleného čaje, zelené kávy, cholinu, irvingie gabonské, kofein a Choline bitartrate. Všechny obsažené složky jsou opět vědecky prověřené. Lidem se podařilo za 5 týdnů zhubnout 2 až 5 kg.

SLIM BRN

Zajímavý produkt na hubnutí, kde jsou tablety SLIM BRN aktivní po dobu 24 hodin. Podle výrobce SOLVISAN fungují prášky minimálně na 8 až 10 hodin. Váš spánek nijak nenarušují a dodávají energii. Opět je doložena vědecky ověřená účinnost. Obsahují kofein, výtažek ze zeleného čaje, zelené kávy a Choline bitartrate. Některým lidem se podařilo za 5 týdnů zhubnout 2 až 5 kg.

Green coffee extract

Extrakt zelené kávy Green coffee extract někdy najdete pod názvem Extract de Cafea Verde. Hlavní složkou výtažku ze zelené kávy je kyselina chlorogenová a kofein. Zatím neexistuje mnoho studií, které by ověřili účinky tohoto produktu na hubnutí, ale na těch dostupných se účinnost prokázala. Je ve formě prášku a dostanete ho opět na Amazon. Uživatelé za 5 týdnů zhubli 2 až 4 kg.

Glucomannan

Glucomannan je jedinečný typ vlákniny z kořene konjaku. Tato vláknina se používala pro hubnutí už mnoho tisíc let na zpět v Číně. Několik vědeckých studií dokládá, že pomáhá s hubnutím. Jde o rozpustný doplněk stravy s dietní vlákninou. Pomáhá k delšímu pocitu sytosti. Uživatelům se podařilo za 5 týdnů zhubnout 2 až 3 kg.

Caffeine Capsules High Dosage

I kofein umí spalovat tuk. Přípravek Caffeine Capsules High Dosage dokáže zrychlit metabolismus a vaše tělo pak spotřebovává víc kalorií s výsledkem hubnutí. Mnoho vědeckých výzkumů potvrzuje, že vysoká spotřeba kofeinu podporuje hubnutí. Kofein však někdy narušuje rytmus spánku. Produkt je ve formě prášku, což je efektivnější než pití kávy. Uživatelům se podařilo za 5 týdnů zhubnout 2 až 3 kg.

Scroll to Top