W-Loss kapky [recenze]: Zkušenosti mluví jasně: Podvod!

W-Loss kapky [recenze]: Zkušenosti mluví jasně: Podvod!

Chcete se zbavit přebytečných kil, ale cvičení a vyvážená strava vám k vysněné postavě nestačí, a tak sáhnete po výživových doplňcích stravy? W-Loss kapky, které jsou složené čistě z přírodních zdrojů slibují rychlý úbytek kil. Opravdu ale fungují? Zkušenosti zákazníků mluví za vše, jedná se o podvod a do ketózy vás tyto kapky rozhodně nedostanou. Proč?

W-Loss kapky [recenze]: Zkušenosti mluví jasně: Podvod!

Zhubněte s W-Loss kapkami

W-Loss kapky jsou čistě přírodním doplňkem stravy, díky kterému se má váš organismus dostat do ketózy, tedy stavu, kdy tělo začíná spalovat tuky, čímž dochází k úbytku váhy. Pozitivem těchto kapek je to, že jsou 100 % přírodní a neobsahují žádné chemikálie. Kapky primárně pomáhají tělu spalovat tuky a přeměňovat je na energii. Jejich užívání je velmi snadné, 20 kapek 2x denně rozpustíte ve 100 ml vody. Ve složení W-Loss kapek najdete ananas, kumkvat, papáju, maracuju, zelený čaj a vitamín B6, který zrychluje metabolismus a potlačuje chutě k jídlu. Zmíněné ovoce údajně urychluje proces hubnutí, aktivuje rozklad tuků, snižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje trávení a čistí střeva. Ač má ovoce bezesporu řadu pozitivních benefitů pro naše tělo, je v případě ketózy opravdu nežádoucí.

Co je to ketóza?

Ketóza je totiž stav, který v našem těle nastává ve chvíli, kdy hladina cukru v krvi klesne na velmi nízkou úroveň a naše tělo začne spalovat tuky jako hlavní zdroj energie. Během ketonové diety tedy musíte omezit veškerý příjem sacharidů na minimum, a naopak navýšit příjem potravin s vysokým obsahem zdraví prospěšných tuků.

Vhodnými potravinami jsou například:

  • Tuky (avokádo, olivový a kokosový olej, mastné ryby, ořechy a semínka)
  • Bílkoviny (maso, vejce, mléčné produkty)
  • Zelenina s nízkým obsahem sacharidů (brokolice, špenát, kedlubna)

Naopak potraviny, kterým je potřeba se při ketodietě vyvarovat jsou:

  • Sacharidy (těstoviny, rýže, pečivo, sladkosti a ovoce)
  • Mléčné výrobky s vysokým obsahem cukrů
  • Zpracované potraviny

Jak z výčtu zakázaných potravin jasně vyplývá, ovoce a ketóza nejdou dohromady. Vraťme se k W-Loss kapkám, které obsahují ananas, papáju, maracuju a kumkvat. Zmíněné ovoce obsahuje velmi vysoké procento sacharidů, zejména cukrů. Při ketodietě jde ale o to, udržet si nízkou hladinu sacharidů. Tím, že 2x denně tyto kapky budete užívat, výrazně narušíte proces ketózy, do kterého se nakonec ani nedostanete.

Konzumace těchto kapek může být vhodná pro ty, kteří chtějí posílit své zdraví, imunitu nebo bojují s vysokých cholesterolem. Pozitivní vliv na trávení mají také, ale rozhodně ne, pokud jste se rozhodli držet ketodietu. V tomto případě se opravdu jedná o podvod a klamnou reklamu.

W-Loss kapky [recenze]: Zkušenosti mluví jasně: Podvod!

Zkušenosti zákazníků mluví za vše

Vysvětlili jsme si, proč nejsou W-Loss kapky dobré pro ketózu. Pojďme se podívat na to, zda mají vůbec nějaký vliv na hubnutí. Uživatelé hovoří o tom, že kapky nemají vůbec žádné účinky na hubnutí a po měsíci užívání nevidí žádný rozdíl. Cena výrobku se navíc pohybuje okolo 890 Kč, což zákazníci hodnotí jako „Vyhozené peníze“. V tomto případě zkušenosti zákazníků s uvedeným produktem mluví jasně: „Kapky jsou naprosto na nic.“, „Bohužel jsem nic neshodila.“, „Lži a lži“, „Podvod – o žádný spalovač tuků se nejedná.“ (Zdroj: W-LOSS Kapky na spalování tuků a hubnutí, přírodní produkt s ananasem, papája a vitamíny | MALL.CZ)

Co mi s hubnutím opravdu pomůže?

Pravidelné cvičení, vyvážená strava či potraviny vhodné pro ketózu jsou opravdu to jediné, co vám pomůže shodit přebytečná kila. Pokud si ale chcete opravdu vypomoci nějakým doplňkem stravy v podobě kapek nebo prášků na hubnutí, vyzkoušejte například spalovače tuků eSlim, Lipoxal nebo Harmoline, které mají dobré uživatelské recenze.

 

 

Scroll to Top